Belluss Hakkında

Firmamız İshlink Gastronomi Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. olarak 2006 yılından bu yana, Dünya’nın farklı ülkelerinden, titizlikle seçilen kahve çekirdeklerini kendine özgü kavurma teknikleri ile kavurup, Shop ve HORECA sektörüne sunmaktadır.

Siparişe özel kavurma, danışmanlık, profil geliştirme, özel harman hazırlama hizmetleri de vermektedir. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra kahve kültürünü yayma ve sektörün öncü markalarından olma hedefini de gözeterek yoluna devam etmektedir.

Avrupa ve Türkiye ’de bulunan firmamızda üretilen ‘’Belluss’’ markamız adı altında farklı gıda ürünleri, kahve ve makina çeşidi ile sadece yurtiçinde değil yurtdışında da tüketicilere sunmaktadır.

Sürdürülebilir kalitede, nitelikli gıda ürünleri ve kahve çekirdeklerini müşteri tüketim hızına ayak uyduran bir planlama ile taze ve güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Tüm Türkiye’ye hizmet kalitesi öne çıkmış kargo firmaları ile ürünlerin teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Toptan ve Perakende pazarda ürünlerimiz dijital kanallarımız olan www.belluss.com.tr (B2B Kurumsal) online ve Shop mağazalarımızda ve seçkin zincir mağazalarda konumlandırılmıştır.

Belluss olarak teknolojiyi sürekli takip ederek, Belluss ürünleri, kahve ve kahve makinası severlere ve işletmelere hep daha iyiyi sunmaya devam etmektedir.

Kahve kavurmak ustalık ister. Kahveler birbirlerinden farklıdır ve farklı işlem görmeyi beklerler. Bir kahveyi olması gerektiği gibi yani damak tadımıza en uygun bir şekilde kavurmak yılların deneyimi ile olur. Yoğun teknoloji kullanılmasına rağmen esas kahveyi kavuran kişinin duyuları, hissiyatı ve sevgisi kahveye son imzayı atar.

Belluss ürünleri ve kahveleri deneyim, teknoloji ve sevginin kahve ile harmanlanmasının bir sonucudur.

Üretim tesislerimizde birbirinden farklı ölçek ve markalarda kahve kavurma makinaları, kahve değirmenleri ve yabancı madde ayıklama makinaları yer almaktadır. Yabancı maddelerin kahveden uzaklaştırılması tüketicinin kullandığı kahve değirmenleri için çok önemli bir gerektir. Birçok kahve makinesi ve kahve değirmeni firması yabancı madde kaynaklı hasarlara garanti vermemektedir.

Üretim hacmine göre kavurma hazırlıkları yapılmakta ve üretilecek kahvenin miktarına göre kavurma makinesi tercih edilmektedir. Homojen bir kavurma için bu tercih çok önemlidir. Aynı zamanda müşterilerimizin kahve kavurma profilleri kaydedilerek tat değişikliklerinin minimize edilmesi sağlanmaktadır.

Titizlikle seçilmiş nitelikli çekirdek kahveyi tüketicilere ve işletmelere; en lezzetli haliyle taptaze ve ulaşılabilir bir fiyata sunmayı hedef edinmiş Belluss ürünleri lansmanını yaptığı toptan ve perakende markası “Belluss” ile kahve severler, işletmeler, yerli ve yabancı uzmanlardan tam not almıştır. Her defasında aynı mükemmellikte bir kahve deneyimi yaşayabilmeniz için özel çekirdeklerin orijinal reçeteye bağlı kalınarak, özgün kavrulmasıyla üretilmiş Belluss Ürünleri ve çeşitleri yöresel kahve ve espresso seçeneği ile toptan ve perakende ve profesyonel kullanıcılarına geniş bir portföy sunmaktadır.

1
Satış Noktası
1
Çeşit Kahve
1
Franchise
1
Memnun Müşteri

Misyonumuz;

Kaliteli ve özelleştirilmiş ürünlerimizi en iyi ortam ve hizmetle; tüm şubelerimizde aynı kalitede en özel haliyle misafirlerimize sunabilmek.

Vizyonumuz;

Türk damak tadına uygun geniş ürün yelpazemiz ile misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Misafirlerimizin ve  paydaşlarımızın her zaman yüzünü güldüren ve mutluluk veren lider bir şirket olmak.

Menü